A KOLIK TO BUDE STÁT?

Portrét, rodinné focení 

V ceně je zahrnuto 1-2 hodiny focení v ateliéru nebo exteriéru a následné zaslání 10 upravených fotografií dle Vašeho výběru přes úschovnu na Váš email. Zapůjčení různého oblečení a doplňků. Možnost dokupu fotografií nad rámec balíčku. Každá další fotografie 150,-Kč.

2600 Kč

Portrét, rodinné focení komplet

V ceně je zahrnuto 1-2 hodiny focení v ateliéru nebo exteriéru a následné zaslání 10 upravených fotografií dle Vašeho výběru přes úschovnu na Váš mail. Dále je součástí úprava vizáže a lehká úprava vlasů od profesionální vizážistky. Zapůjčení různého oblečení a doplňků. Možnost dokupu fotografií nad rámec balíčku. Každá další fotografie 150,-Kč.

3100 Kč

Boudoir a Svatební boudoir

V ceně je zahrnuto 1-2 hodiny focení ve vybaveném ateliéru určeném přímo na boudoir styl. Součástí balíčku je i práce vizážistky (vlasy i make-up). Z focení dostanete 10 upravených a vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru zaslaného přes úschovnu na Váš email a 10 fotografií v digitální podobě. Zapůjčení různého oblečení a doplňků. Možnost dokupu fotografií nad rámec balíčku. Každá další fotografie 250,-Kč. 

Fotky budete vybírat z webové galerie a dostanete je do 3 týdnů v dárkovém balení  při osobním předání nebo poštou. 

3800 Kč

Milkbath - focení ve vaně s mlékem, květinami, barvou,...

Toto focení je jak pro těhulky, děti, tak je ideální i na glamour. V ceně balíčku je úprava vizáže, mléko či barva, šaty, doplňky, kytky (dle domluvy). p). Z focení dostanete 5 upravených a vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru zaslaného přes úschovnu na Váš email. Možnost dokupu fotografií nad rámec balíčku. Každá další fotka 250,-.

3800 Kč

Svatby

Ceník zašlu do emailu na vyžádání, napište mi. Jezdím po celé ČR. Všechny svatební fotografie dodávám upravené do měsíce a půl v dárkovém balení na flash disku + 30 kusů tištěných fotografií o rozměru 12x18.

Doprava pro svatbu v Brně a okolí je zdarma, pro svatby mimo Brno se počítá 10 Kč/km jednosměrně.

Přesné ceny se vždy domlouvají individuálně dle Vašich požadavků.

od 6000 Kč


             Akce, oslavy, narozeniny - cena dohodou dle doby a náročnosti akce.

Všechny ceny jsou smluvní a lze je nastavit dle požadavků klienta.
Neupravené fotky neposkytuji.
Na focení poskytuji k zapůjčení šaty (včetně   těhotenských), sukně, doplňky, umělé květiny,....
Možnost domluvení vizáže i s úpravou vlasů.

Možnost koupě dárkové poukazu

Pokud máte zájem, můžete si zakoupit poukaz na jakékoliv focení. Uděláte tak radost svým blízkým nebo kamarádům. Může se jednat jak o rodinné, těhotenské nebo boudoir focení. O co půjde, bude až na přání obdarovaného. Poukaz jde buď předat osobně nebo poslat poštou, peníze se posílají na můj účet.