A KOLIK TO BUDE STÁT?

Portrét, rodinné focení 

V ceně je zahrnuto 1-2 hodiny focení v ateliéru nebo exteriéru a následné zaslání 10 upravených fotografií dle Vašeho výběru přes úschovnu na Váš email. Zapůjčení různého oblečení a doplňků. Možnost dokupu fotografií nad rámec balíčku. Každá další fotografie 150,-Kč.

3800 Kč

Portrét, rodinné focení komplet s vizáží

V ceně je zahrnuto 1-2 hodiny focení v ateliéru nebo exteriéru a následné zaslání 10 upravených fotografií dle Vašeho výběru přes úschovnu na Váš mail. Dále je součástí úprava vizáže a lehká úprava vlasů od profesionální vizážistky. Zapůjčení různého oblečení a doplňků. Možnost dokupu fotografií nad rámec balíčku. Každá další fotografie 150,-Kč.

4600 Kč

Boudoir a Svatební boudoir

V ceně je zahrnuto 1-2 hodiny focení ve vybaveném ateliéru určeném přímo na boudoir styl. Součástí balíčku je i práce vizážistky (vlasy i make-up). Z focení dostanete 10 upravených a vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru zaslaného přes úschovnu na Váš email a 10 fotografií v digitální podobě. Zapůjčení různého oblečení a doplňků. Možnost dokupu fotografií nad rámec balíčku. Každá další fotografie 350,-Kč. 

Fotky budete vybírat z webové galerie a dostanete je do 3 týdnů v dárkovém balení  při osobním předání nebo poštou. 

6900 Kč

Lifestyle focení s miminkem

Toto focení je narozdíl od klasického focení newborn v pohodlí domova, v místě, kde je miminko v přirozeném prostředí. Dá se dělat v jakémkoliv věku novorozece, není limitováno, do kdy je potřeba fotit. Není to focení v košíkách ani kyblíkách, ale v náručí rodičů, se sourozenci,......:) Z focení dostanete 10 upravených a vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru. zaslaného přes úschovnu na Váš email. Možnost dokupu fotografií nad rámec balíčku. Každá další fotografie 150,-Kč. Cesta mimo Brno je 10,- na km jednosměrně. 

4600 Kč + cesta

Fantasy focení

Fantasy neboli pohádkoné focení. V ceně je zahrnuto líčení, styling, kostým, dle tématu zvíře ( liška, dravci, sovy, vlci, kůň,...). Z focení dostanete 5 upravených a vyretušovaných  fotografií dle vlastního výběru zaslaného přes úschovnu na Váš email. Možnost dokupu nad rámec balíčku. Každá další fotka 450,-.

Cena za toto focení se může měnit dle daného zvířete a stylu.

od 6800 Kč

Svatby

Ceník zašlu do emailu na vyžádání, napište mi. Jezdím po celé ČR. Všechny svatební fotografie dodávám upravené do měsíce a půl v dárkovém balení na flash disku + 30 kusů tištěných fotografií o rozměru 13x19cm.

Doprava pro svatbu v Brně a okolí je zdarma, pro svatby mimo Brno se počítá 10 Kč/km jednosměrně.

Přesné ceny se vždy domlouvají individuálně dle Vašich požadavků.

od 9000 Kč


             Akce, oslavy, narozeniny - cena dohodou dle doby a náročnosti akce.

Všechny ceny jsou smluvní a lze je nastavit dle požadavků klienta.
Neupravené fotky neposkytuji.
Na focení poskytuji k zapůjčení šaty (včetně   těhotenských), sukně, doplňky, umělé květiny,....
Možnost domluvení vizáže i s úpravou vlasů.

Možnost koupě dárkové poukazu

Pokud máte zájem, můžete si zakoupit poukaz na jakékoliv focení. Uděláte tak radost svým blízkým nebo kamarádům. Může se jednat jak o rodinné, těhotenské nebo boudoir focení. O co půjde, bude až na přání obdarovaného. Poukaz jde buď předat osobně nebo poslat poštou, peníze se posílají na můj účet.