CO JE NOVÉHO?

Blog fotografky Vandy

Odrazové desky jsou nedílnou součástí všech nás fotografů. Já je mám velice v oblibě a velice často je používám. Pro focení v exteriéru jsou ideální. Jsou velice skladné a během chvilky můžete jak objekt nasvítit tak i zaclonit dle potřeby. Pod článkem můžete vidět jak může vypadat fotografie s použitím odrazové desky.:)

12.3. MINI FOCENÍ V BLEDULÍCH
(Údolí Chlébského potoka/Skorotice)
Cena je 1.300,- za 5 fotek v elektr. podobě, v balíčku je líčení, zapůjčení šatů, rekvizit, pláště. Focení je na 15-20 minut. V case 11 - 16.00 hod. Foceni se ruší jen v případě deště. Podrobnosti napíšu až zájemcům.
Budu se těšit.

Ještě zbývá posledních pár volných svatebních termínů na rok 2020. Pokud máte zájem, abych Váš velký den fotila právě já, nebojte se napsat. Ceník zašlu na vyžádání do emailu.

Svatby

14.05.2019

Neváhejte a zarezervujte si Váš termín včas. Dojedu kamkoliv a pomůžu vám zachytit nejlepší okamžiky. Rádi se k fotkám budete vracet a vzpomínat. Pár termínu na rok 2019 je ještě volných.

Minifocení

14.05.2019

Minifocení ve fialovém máku. Akční cena 1300,-Kč za 5 upravených fotek v elektronické podobě, včetně líčení a zapůjčení oblečení a rekvizit.

Abych mohla proniknout do tajů líčení, udělala jsem si několik kurzů. Takže již Vás mohu nalíčit i já. Používám značkovou kosmetiku.

Můj šatník praská ve švech a na focení Vám mohu nabídnout nepřeberné množství šatů, sukní, bodýček nejen pro těhulky. Dále pak doplňky a rekvizity na focení dětí v podobě laviček, houpačky, postýlek atd.