Nejčastěji kladené otázky


Kde je ateliér?

Ateliér se nachází v Brně - Jundrově. Parkování je před domem, Vstup zelenou brankou přes zahradu dále až k domu.    Kontakt

Co si vzít sebou na focení?

Na focení sebou si vezměte, co uznáte za vhodné, Na rodinné focení ideálně sladit barvy na společnou fotku. Na boudoir a těhotenské focení hlavně černé a bílé nebo tělové spodní prádlo. Při focení dětí klidně nějakou oblíbenou hračku. Podrobné info co sebou na boudoir focení najdete v sekci služby boudoir.     Boudoir jak se připravit

Jak se na focení připravit?

U žen doporučuji den předem si umýt vlasy. Pokud využíváte službu mé vizážistky, tak dojít nenalíčená. Nehty upravené, ne křiklavé barvy. Pozor na otlaky od oblečení. 

Máte rekvizity k zapůjčení?

Ano, mám jak rekvizity na focení dětí, tak vybavený ateliér.     Oblečení a rekvizity

Jak dlouho focení probíhá?

Focení trvá 1 až 2 hodiny, Když využíváte službu vizážistky počítejte 1 hodinu navíc.

Jak dlouho trvá dodání fotografií?

Fotky zasílám na email v elektronické podobě do 14 dní od vybrání z webové galerie, U svatebního boudoiru je dostanete i v tištěné podobě poštou do 3 týdnů. U svatebních fotek je to 1 a půl měsíce ode dne svatby. U minifocení do 14 dní od vybrání fotek z webové galerie.

Dodáváte i neupravené fotografie?

Ne, bohužel neupravené fotografie neposkytuji.

Kdy se mám na focení objednat?

Objednat se na focení je potřeba aspoň 14 dní dopředu.

Jak si fotografie vyberu?

Fotografie vybíráte z webové galerie, kde uvidíte náhledy. Tam fotky označíte a pak jen napíšete, že máte hotovo. Vše bude psáno i v instrukcích u náhledů.

Můžeme si připlatit fotografie navíc?

Ano, můžete. Když označíte fotky navíc, já je upravím a pošlu. Fotka navíc je 150,-Kč. Platba za foto navíc se posílá na účet, který je uveden vždy v instrukcích u náhledů. Fotky nedostanete dřív, než dojde platba.

Kolik fotografií ve výsledku dostaneme?

Základ fotografií v balíčku je 10. Je možné si další připlatit. Každá další fotka je 150,-Kč.

Co když bude špatné počasí a my máme focení venku?

Pokud nebude vyloženě průtrž, tak focení klidně uskutečním. I za horšího počasí se dají udělat hezké fotky. Vše je o domluvě a záleží na Vás jak se cítíte. U focení dětí a těhulek je pochopitelné, že se nebude fotit, když nebude venku hezky.

Budete mě retušovat na fotkách?

Ano fotky retušuji. Míra retuše je na domluvě. Vždy upravuji tak, aby člověk na fotografii zůstal stejný a retuš nebyla moc umělá.